Na zdalnym posiedzeniu Walnego Zgromadzenia Stowarzyszenia Germanistów
Polskich w dniu 29 maja 2026 r. wybrano nowy Zarząd Stowarzyszenia w składzie:
Przewodnicząca: prof. dr hab. Anna Małgorzewicz
Sekretarz: dr Magdalena Maziarz
Skarbnik: dr Michał Gąska
Członkowie Zarządu:
dr hab. Paweł Bąk, prof. ucz. (wiceprzewodniczący)
prof. dr hab. Renata Dampc-Jarosz
dr hab. Magdalena Filar, prof. ucz.
dr hab. Anna Górajek, prof. ucz.
dr hab. Krzysztof Nerlicki, prof. ucz.
dr hab. Joanna Pędzisz, prof. ucz.
prof. dr hab. Aldona Sopata (wiceprzewodnicząca)
prof. dr hab. Janusz Taborek
prof. dr hab. Paweł Zimniak (wiceprzewodniczący)
prof. dr hab. Ewa Żebrowska
Komisja Rewizyjna:
dr hab. Magdalena Latkowska, prof. ucz.
dr hab. Paweł Szerszeń, prof. ucz.
dr Ewa Wojno-Owczarska
Sąd Polubowny:
dr Anna Bajerowska
dr hab. Jarochna Dąbrowska-Burkhardt, prof. ucz.
dr Bogusława Rolek